.:رویال آی تی:.

× دسته بندی ها

دانلود نمونه پاورپوینت دفاع کارشناسی ارشد

۸ قالب پاورپوینت برای ارائه دفاع کارشناسی ارشد،دکتری، کارشناسی و …  بسیار حرفه ای همراه با راهنمای کامل ایجاد پاورپوینت سمینار

پاورپوینت تز ارشد، دکتری (پاورپوینت سمینار)

بدون شک پایان نامه، نتیجه زحمت چند ترم تحصیل شما است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آخرین مرحله دفاع از پایان نامه با استفاده از پاورپوینت است که بدون شک یک پاورپوینت حرفه ای به ارائه هر چه بهتر شما کمک زیادی کرده و نشان دهنده دقت و حسن توجه شما خواهد بود. شما می توانید با ارائه یک پاورپوینت حرفه ای نظر اساتید را جلب کنید و در نتیجه نمره کامل را از آنها دریافت کنید.

قواعد ارائه یک پاور پوینت برای سمینار یا دفاع از پایان نامه یکی از مسائلی است که دانشجویان ارشد با آن خیلی مواجه هستند، در ادامه همراه با یک نمونه پاورپوینت دفاعیه تهیه شده است که تمام سرفصل هایی که در پایان نامه نیاز بوده بیان شده است. با مشاهده این نمونه با خیال راحت پاورپوینت های خود را بدون عیب و ایراد بسازید.

قالب های ارائه شده به نحوي طراحي شده است كه علاوه بر زيبايي ظاهري (كه البته قابل تغيير متناسب با سليقه شماست) بسيار مناسب براي ارائه پايان نامه، پروژه و تحقيق براي دوره هاي ليسانس، فوق ليسانس و دكتري مي باشد. در طراحي اين قالب سعي نموده ايم براي سهولت در دسترسي به موضوعات مورد ارائه منو باري تهيه نماييم تا به صورتي لينك شده با كليك روي موضوع مورد نظر به آن اسلايد هدايت شد. همچنين با تعريف نمودن دو كليد Home  و Exit براي برنامه مي توان با كليك كردن روي آنها به ترتيب به اسلايد اول هدايت شده و از حالت Slid Show خارج شد. همچنين از ويژگي هاي اين برنامه اين است كه با هدايت شدن از يك اسلايد به اسلايد بعدي، متناسب با موضوع مورد ارائه در هر لحظه رنگ تب آن موضوع تغيير كرده و از بقيه تب ها متمايز خواهد بود به نحوي كه حاضرين متوجه خواهند شد شما درباره چه موضوعي صحبت مي كنيد.

در این پکیج هفت قالب پاورپوینت بسیار زیبا و حرفه ای همراه با یک نمونه کامل پاورپوینت دفاع ارشد که کمک بسیار زیادی جهت ساختن پاورپوینت شما خواهد نمود و کاملا گویا به شما می گوید که چه سرفصل هایی در آن قرار می گیرد.

فایلهای موجود در این پکیج فوق العاده:

 

 


شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی می توانید بلافاصله پس از پرداخت این فایل را دریافت کنید و مطالعه این محصول با ارزش را شروع کنید .

 

 

 

۵۰۰۰ تومان – خرید
royalit

محصولات مرتبط
s

دانلود پاورپوینت تضاد دولت و ...


4500 تومان 0 ۱۲ دی ۱۳۹۵
s

پاورپوینت کارگاه هنر 1 درس در ...


5000 تومان 0 ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

دیدگاه ها